W Brainstorm Group pełni rolę  trenera i konsultanta. Posiada bogate doświadczenie w środowisku VUCA, które nauczyło go, jak zarządzać ludźmi tak aby rozwijali swój potencjał, zamiast po prostu wykonywać polecenia. Dla niego każda zmiana zaczyna się od silnego przywództwa i umiejętności podłączania zespołu do swojej wizji. Jego doświadczenie zawodowe to praca w największej organizacji w kraju jako oficer w Wojsku Polskim. Ma za sobą projekty zmian w środowisku międzynarodowym. Był uczestnikiem wielu misji zagranicznych, gdzie współpracował z elitarnymi służbami bezpieczeństwa z całego świata. Specjalizuje się w szkoleniach z przywództwa, planowania i prowadzeniu transformacji LEAN.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Inni mówią o nim: "zawsze wie co powiedzieć, dobrze przygotowany, zawsze analizuje ryzyko, motywuje innych do działania".

Jego zainteresowania to sport i zdrowy tryb życia w każdej aktywnej postaci. Chętnie zgłębia metodologie LEAN, AGILE i literaturę faktu. Kanapę w domu posiada dla spotkań ze znajomymi, nie dla oglądania telewizji.

Sławek Zelent
Sławomir Zelent