O nas

Brainstorm Group

BRAINSTORM GROUP to wiodąca marka na polskim rynku usług doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń. Celem naszego działania jest budowanie sukcesu naszych klientów poprzez dostarczanie know-how i rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności operacyjnej, całkowitej zmiany wizerunku i oczywiście do poprawy wyników finansowych firmy.

Pracujemy z pasją, angażując się w każdy projekt począwszy od dokładnej analizy problemu po wdrażanie autorskich rozwiązań dostosowanych w pełni do specyfiki klienta, kultury organizacyjnej firmy, branży i rynku oraz wizji przedsiębiorstwa.

BRAINSTORM GROUP funkcjonuje na rynku średnich i dużych przedsiębiorstw. Do grona jej klientów należą wiodące firmy z poszczególnych branż: PKO Bank Polski, Bank BGŻ, Grupa Rovese, Nestle, Grupa Muszkieterów, KGHM, PKN Orlen, Silgan White Cap, Sanitec Koło, Śnieżka, Kimberly Clark, Deloitte, AON Hewitt, Hewlett Packard, Brembo, Onet, PZU, Grupa ING, Warta, Citi Bank, VB Leasing, Bankowy Fundusz Leasingowy, Allianz, ZUS, Polskapresse, New Age Media, Alstom Konstal, TRW, Jastrzębska Spółka Węglowa, Colgate Palmolive, SouthWestern i wielu innych.

BRAINSTORM GROUP to sprawdzeni eksperci w wielu branżach mogący pomóc Ci realizować cele zawodowe w wielu obszarach. Wszystkie projekty realizujemy w językach: polski, angielski, ukraiński, rosyjski.

Dlaczego Brainstorm?

Jesteśmy organizatorem dwóch dużych konferencji:

Lean Manufacturing

Europejskiego Kongresu Lean

jednego z największych wydarzeń kongresowych w tej dziedzinie w naszym kraju. Na Kongres Lean zapraszamy praktyków z całego świata mogących się podzielić swoim doświadczeniem z uczestnikami kongresu. Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie Europejskiego Kongresu Lean

www.kongreslean.pl
Kongres HR

KONGRES HR

jednego z największych wydarzeń tego typu skierowanych dla dyrektorów i menedżerów działów HR w naszym kraju. Na Kongres HR zapraszamy doświadczonych praktyków HR, którzy z powodzeniem zarządzają personelem w swoich firmach. Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie Kongresu HR

www.kongreshr.eu

Ponad 950 przeprowadzonych
szkoleń

Ponad 190 przeszkolonych
firm

Ponad 1200 zadowolonych
klientów

Brainstorm Group

Jesteśmy współwłaścicielami firm:

Filters International

FILTERS INTERNATIONAL

Firma zajmująca się produkcją filtrów o szerokim spektrum
działania.

www.filters-international.com
Venlab

VENLAB

Firma zajmująca się fotowoltaiką.

www.venlab.eu
SVI

SKY VISION

Firma zajmująca się wytwarzaniem oprogramowania do analityki video.

www.skyvision.co