O nas

Brainstorm Group

BRAINSTORM GROUP to firma rodzinna, która powstała w 2000 r. Firmę założył obecny prezes zarządu Sebastian Matyniak. Obecnie Brainstorm Group to wiodąca marka na polskim rynku usług doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń. Celem naszego działania jest budowanie sukcesu naszych Klientów poprzez dostarczanie know-how i rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności operacyjnej, całkowitej zmiany wizerunku i oczywiście do poprawy wyników finansowych firmy.

BRAINSTORM GROUP funkcjonuje na rynku średnich i dużych przedsiębiorstw. Do grona jej klientów należy ponad 1000 firm z różnych branż. Są to zarówno firmy zlokalizowane w Polsce, jak i w Europie.

Specjalizacje BRAINSTORM GROUP to audyty, tworzenie strategii, transformacje Lean, transformacje Agile, transformacje zakupowe, organizacja szkoleń dotyczących kompetencji menedżerskich, handlowych, finansowych, zarządzania jakością i procesem oraz przeprowadzenie badań kompetencji i badań dotyczących kultury organizacyjnej, badań satysfakcji, odporności psychicznej MTQ, HBDI, ENSIZE itp.

Firma nie tylko doradza innym, ale prowadzi działalność w różnych branżach. Obecnie w skład grupy kapitałowej wchodzą firmy, które zajmują się nie tylko doradztwem i szkoleniami, ale także nieruchomościami, wytwarzaniem oprogramowania i produkcją filtrów do wentylacji przemysłowej.

W ramach grupy kapitałowej Brainstorm funkcjonują następujące spółki: Brainstorm Group Sp. z o.o., Brainstorm Nieruchomości Sp. z o.o., Sky Vision Sp. z o.o., Filters International Sp. z o.o., Mikustan Sp. z o.o. oraz Safe Distribution Sp z o.o.

Dlaczego Brainstorm?

Jesteśmy organizatorem dwóch dużych konferencji:

Lean Manufacturing

Europejskiego Kongresu Lean

jednego z największych wydarzeń kongresowych w tej dziedzinie w naszym kraju. Na Kongres Lean zapraszamy praktyków z całego świata mogących się podzielić swoim doświadczeniem z uczestnikami kongresu. Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie Europejskiego Kongresu Lean

www.kongreslean.pl
Kongres HR

KONGRES HR

jednego z największych wydarzeń tego typu skierowanych dla dyrektorów i menedżerów działów HR w naszym kraju. Na Kongres HR zapraszamy doświadczonych praktyków HR, którzy z powodzeniem zarządzają personelem w swoich firmach. Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie Kongresu HR

www.kongreshr.eu

Ponad 8000 przeprowadzonych
szkoleń

Ponad 1100 przeszkolonych
firm

Ponad 1200 zadowolonych
klientów

Brainstorm Group

Jesteśmy współwłaścicielami firm:

Filters International

FILTERS INTERNATIONAL

Firma zajmująca się produkcją filtrów o szerokim spektrum
działania.

www.filters-international.com
Venlab

VENLAB

Firma zajmująca się fotowoltaiką.

www.venlab.eu
SVI

SKY VISION

Firma zajmująca się wytwarzaniem oprogramowania do analityki video.

www.skyvision.co