W Brainstorm Group pełni rolę trenera i konsultanta.

Jest absolwentem Politechniku Kijowskiej, gdzie przez pięć lat pracował naukowo. Zajmował się obliczeniami matematycznymi w sprawie oceny bezpieczeństwa elektrowni jądrowych. Następnie przeniósł się do struktur biznesowych, gdzie zaczął robić karierę od administratora systemowego do Chief Information Officer. Został jednocześnie właścicielem kilku firm.

Ukończył również trzyletnie szkolenie w The Center for Leadership Development, gdzie później został dyrektorem do spraw komunikacji, negocjacji i sprzedaży. 

Jako trener i coach posiada 11 letnie doświadczenie. Szkolenia prowadził we wiodących firmach ukraińskich i międzynarodowych, działających na Ukrainie. Z jego doświadczenia korzystały m.in. takie firmy jak : MTS Ukraine, American Councils, Ernst & Young, TNK-BP Ukraina, JTI Ukraine, SK Oranta, Olszański i partnerzy, Wydawnictwo Wydania profesjonalne, AVA i wiele innych.

Inni mówią o nim: dokładny i precyzyjny, zawsze zaangażowany i nastawiony na cel.

Codziennie rano pływa 1,5 km na basenie, a wieczorem tańczy salsę i czyta książki na temat praktycznej psychologii i biznesu.

Oleg
Oleg Demchik