W Brainstorm Group pełni rolę trenera i konsultanta ds. Lean. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych koncernach w roli specjalisty i menedżera. Specjalizuje się w doskonaleniu procesów produkcyjnych, logistycznych i biznesowych. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno prowadząc projekty wewnątrz organizacji, w której pracował jak i dla biznesu. Ma za sobą kilkadziesiąt projektów doradczych i szkoleniowych z tematyki związanej z filozofią Lean. Głównymi obszarami jego działań są reorganizacje i skracanie czasów przezbrojeń w oparciu o metodologię SMED, doskonalenie obszarów produkcyjnych lub strumieni wartości w oparciu o dogłębną analizę (głównie metodą VSM), ale również stosuje wiele własnych, autorskich metod analitycznych).

Jest absolwentem zarówno Akademii Ekonomicznej w Katowicach jak i Politechniki Śląskiej w Gliwicach dzięki czemu odnajduje się w bardzo różnych obszarach i zróżnicowanych zadaniach.

Inni mówią o nim: "inspirator, ma głowę pełną pomysłów, podejmuje decyzję wyłącznie na podstawie faktów".

Wolne chwile spędza z rodziną oraz na poszukiwaniu nowinek technicznych i organizacyjnych, które może zastosować w życiu.

Michał Gądek
Michał Gądek