BRAINSTORM EXECUTIVE LEADERSHIP PROGRAM 

Brainstorm Executive Leadership Program pozwoli uczestnikom wejść zarówno w rolę stratega, lidera, mentora jak i managera w codziennej pracy.
 
Praktyczna wiedza o pełnieniu każdej z tych ról jest trudno dostępna. Managerowie wyższego szczebla idąc na szkolenie bardzo często frustrują się, że prowadzi je trener z zapleczem teoretycznym, a nie praktyk tak jak oni. Z drugiej strony czytając książki o każdej z tych ról, ciężko od razu wdrożyć coś we własnej firmie, gdyż są one przeładowane teorią lub opisują cele, które już dawno straciły na aktualności. 

Program BELP pozwoli rozwinąć Ci umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania twoim biznesem, zespołem i samym sobą. 

Uczestnictwo w programie zapewnia także wymianę doświadczeń pomiędzy managerami pracującymi na podobnym szczeblu zarządzania oraz o zróżnicowanym doświadczeniu, co pozwoli niejako inaczej popatrzeć na problemy, które napotykasz w biznesie. 

Uczestnictwo innych managerów to także okazja do poszerzenia kontaktów biznesowych.

Co wyróżnia program BELP?

PRAKTYCZNOŚĆ I KONKRETNOŚĆ

W odróżnieniu od programów MBA dostępnych obecnie na rynku, nasz wyróżnia się wyraźnie praktycznym ujęciem i użytecznością.

Po każdej z sesji uczestnicy realizują konkretny projekt dotyczący poruszanych zagadnień. W każdej chwili, również w trakcie realizacji projektu, uczestnicy mogą także korzystać z konsultacji z ekspertami z Brainstorm Group. 

Dodatkowym wsparciem jest również dostęp do portalu wiedzy, na którym dostępne są wideolearningi, artykuły i materiały dydaktyczne.

WDRAŻALNOŚĆ 

Wszystkie treści przerabiane w trakcie trwania programu, wzbogacone są o konkretne narzędzia – wskazówki, które pozwolą Ci być bardziej efektywnym w codziennej pracy. 

Każdy moduł, niezależnie czy dotyczy strategii, przywództwa, sprzedaży, marketingu finansów czy mentoringu, będziesz mógł przekształcić w praktyczne zmiany, które możesz wdrożyć w swojej firmie. Prowadzący program praktycy będą także do twojej konsultacji wdrożeniowej, pomiędzy poszczególnymi modułami. 

ZAPAMIĘTYWALNOŚĆ

BELP – wykorzystuje metodę nauki przez analizę case study oraz opiera się o naukę przez doświadczanie. Te dwa podejścia sprawiają, że  z jednej strony będziesz pracował na sprawdzonych narzędziach i metodach, które sprawdziły się w innych firmach (evidence pay learning) z drugiej strony będziesz uczył się praktycznie, w oparciu o cykle Kolba. 

Pomiędzy sesjami będziesz mógł wykorzystywać materiały w postaci mikrolearningowej (pigułki wiedzy), które możesz także wybiórczo stosować w swojej organizacji.

MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA BEZ ZABURZANIA PRACY 

Wiemy, że harmonogram każdego managera wyższego szczebla i właściciela biznesu jest bardzo napięty, dlatego też program rozłożyliśmy na 22 jednodniowe sesje, realizowane w ciągu 24 miesięcy.

Dzięki temu z wyprzedzeniem możesz zaplanować swój harmonogram, a 1 dzień nieobecności w trakcie całego miesiąca nie zaburzy Twojej pracy. 

BEZPIECZEŃSTWO

Jeśli po 2 (dniach) – po jednym module/sesjach uznasz, że BELP nie spełnia Twoich oczekiwań zwrócimy Ci całkowite koszty szkolenia. Uczestnictwo w programie nie wiąże się w związku z tym z żadnym ryzykiem z Twojej strony.

DOSTĘPNOŚĆ

Wszystkie sesje nagrywane są w formie wideo, dzięki czemu nawet jeżeli będziesz nieobecny, to nadal będziesz mógł odtworzyć całość szkolenia w formie wideo wtedy, kiedy będziesz miał na to ochotę (czas).

PROGRAM

 • Skuteczne przywództwo: przewodzenie w osiąganiu wysokiej efektywności. 
 • Związek między skutecznym przywództwem, a wydajnością w organizacji.
 • Praca lidera: przewidywanie i angażowanie. Wizja i zaangażowanie jako dwa filary działania liderów.
 • Praca lidera: wybieranie najlepszych rozwiązań i podejmowanie właściwych decyzji. 
 • Władza i wpływ społeczny sprawiający, że możesz przewodzić.
 • Wiodące zespoły. Funkcje i dynamika wysokowydajnego przywództwa.
 • Strategie i modele prowadzenia zmian. Rola lidera w kreowaniu i przeprowadzaniu przez zmianę.
 • Opanowanie złożoności i mnogości. Strategie zarządzania złożonością, która jest nieodłączna od przywództwa. 
 • Twoje cele jako lidera vs cele twojej organizacji.
 • Zaawansowane negocjacje w zakupie i sprzedaży. Jak skutecznie osiągać wartość, budując jednocześnie dostęp do wiedzy i relacje z drugą stroną negocjacji.
 • Lejek sprzedaży. Jak skutecznie zarządzać konwersją sprzedaży - od marketingu do zamknięcia sprzedaży.
 • Analiza ekonomiczna firmy i projektów pozwalająca na efektywne zarządzanie.

Koszt uczestnictwa w programie BELP to 15 990 PLN netto za 22 sesje.

Na cenę składają się :

 • Konsultacje i ścisła współpraca z wykładowcami-praktykami, dopracowanie programu do indywidualnych potrzeb uczestników oraz postawionych celów
 • Przygotowanie i wydanie certyfikatu z hologramem na zakończenie programu
 • Konsultacje e-mailowe z trenerem przez 30-dni po zakończonym szkoleniu
 • Zadania wdrożeniowe postwork


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

szkolenia@brainstorm.biz.pl