5 S – stworzenie i utrzymanie zorganizowanego miejsca pracy

11.08.2020 - Wrocław
Doświadczenie:

W Brainstorm Group jest ekspertem ds. Lean Management. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w roli managera w firmie z branży Automotive, będącej światowym liderem w swojej dziedzinie. Jest również certyfikowanym trenerem biznesu i autorem „szytych na miarę” szkoleń z zakresu Lean Management oraz Practical Problem Solving. W swojej praktyce zawodowej realizował projekty szkoleniowe i doradcze dla kilkudziesięciu różnych organizacji. Ma za sobą kilka udanych transformacji Lean.

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz programu Leadership, organizowanego przez Harvard Business Review oraz ICAN Institute. Jest także absolwentem studiów MBA w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Inni mówią o nim: "pasjonat ciągłego doskonalenia, zbzikowany na punkcie Lean, miły i zawsze pomocny, profesjonalista".

Wolne chwile spędza z rodziną lub z dobrą książką.

Aleksander Wyciślik Aleksander Wyciślik
Trener prowadzący szkolenie
Opis szkolenia

VIDEO ZAPOWIEDŹ

Czyste, uporządkowane i wydajne stanowisko pracy nie tylko zwraca uwagę ale zwiększa efektywność pracy. Metodyka 5S jako szereg prostych zasad, pomaga stworzyć bezpieczne, wydajne i ergonomiczne stanowiska pracy. Wdrożenie 5S rażąco zmniejsza ilość marnotrawstw w pracy oraz wpływa na zwiększenie produktywności, jest ono także pierwszym krokiem do zmiany kultury firmy na kulturę ciągłego doskonalenia.

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla inżynierów produkcji, kierowników, liderów, operatorów oraz osób odpowiedzialnych za doskonalenie procesów produkcyjnych i stanowisk oraz wszystkich chcących usprawnić własne miejsce pracy. Szkolenie adresowane jest też do menadżerów zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w zakresie utrzymania i doskonalenia systemu 5S.

Program szkolenia

Dzień 1
  • Wyzwania organizacji produkcyjnych
  • Definicje i przykłady 5S
  • Wdrażanie 5S
  • 5S w różnych obszarach działania firmy
Korzyści
  • Opanowanie umiejętności identyfikacji i eliminacji miejsc na stanowisku pracy, które wpływają na obniżenie jej ergonomii i jakości oraz zmniejszają produktywność.
  • Wykształcenie umiejętności dopasowania systemu 5S do specyfiki procesów produkcyjnych w danej firmie.
  • Poznanie narzędzi i metod wspomagających opracowanie systemu zarządzania wizualnego na stanowisku pracy.
Opinie

Nie znaleziono opinii dotyczących tego szkolenia.

Najbliższa edycja szkolenia

11.08.2020 / Wrocław
data / Miasto
990,00 PLN
cena netto / os.