Negocjacje biznesowe

07-08.09.2020 - Katowice

“Największym wojownikiem jest ten, ko pokonał sam siebie.”

konfucjusz

“Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.”

Sun Tzu
Doświadczenie:

W Brainstorm Group odpowiada za zespoły organizujące wszystkie szkolenia zamknięte i badania. Dodatkowo odpowiada za zarządzanie zespołem trenerskim. Najczęściej koordynuje i prowadzi szkolenia z obszaru zarządzania, negocjacji i sprzedaży, obsługi Klienta oraz kompetencji osobistych. Ponadto zarządza projektami badań parametrycznych, badań satysfakcji i badań AC/DC. Jego przygotowanie trenerskie to ponad 1000 dni szkoleniowych. Doświadczenie badawcze to koordynacja i realizacja ponad 100 różnych badań. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego.

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego.

Inni mówią o nim: pomysłowy, zorientowany na relacje i cel, otwarty, wyważony, zaraża entuzjazmem i energią.

Prywatnie aktywnie uprawia wspinaczkę, turystykę górską i bieganie. Jego wielką pasją jest fotografia i podróże - w szczególności inspiruje go Nepal, który odwiedził już trzykrotnie.

Bartosz Rusek Bartosz Rusek
Trener prowadzący szkolenie
Opis szkolenia

VIDEO ZAPOWIEDŹ

Kilkanaście lat temu moja partnerka negocjowała zakup pierwszego w swoim życiu mieszkania. Byłem przy tym obecny. Cena była już prawie ustalona kiedy postanowiłem zbić ją jeszcze o 2500 zł w zamian za gotówkę zamiast przelewu. Ku mojemu zdziwieniu i zdziwieniu pośrednika nieruchomości, po krótkim namyśle właściciele zgodzili się. Nie wiem co stało za tą korzyścią dla nich ale pomyślałem, że w ciągu 2 min „zarobiłem” 2500 zł. Poczułem wtedy siłę i możliwości negocjacji. Z negocjacjami mamy do czynienia częściej niż myślimy. Wiele razy byliśmy poddawani różnym taktykom i technikom negocjacyjnym nawet manipulacjom. Dobrze, że nigdy nie dowiem się ile straciliśmy a ile mogliśmy zyskać, gdybyśmy negocjowali bardziej profesjonalnie. To szkolenie daje uczestnikowi narzędzia, wiedzę i umiejętności do tego aby stać się bardziej świadomym i profesjonalnym negocjatorem. Szczególnie w świcie biznesu, gdzie gra toczy się o wysokie stawki. Po tym szkoleniu jedna lub dwie techniki mogą spowodować że w ciągu 2 min, Ty również zarobisz swoje „2500” tys. zł. Ale w swojej skali 🙂

Dla kogo?

Grupą docelową szkolenia są osoby prowadzące negocjacje, mediacje, osoby odpowiedzialne za ustalania ważnych spraw w relacjach z innymi  osobami, na różnym szczeblu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy.

Program szkolenia

Dzień 1
 • Wprowadzenie do negocjacji
 • Przygotowanie do negocjacji
 • Negocjacje jako sposób rozwiązywania konfliktów
 • Style, taktyki i strategie negocjacyjne
Dzień 2
 • Wywieranie wpływu i manipulacja w negocjacjach
 • Typy negocjatorów – jakim kolorem negocjatora jesteś i co z tego wynika?
 • Asertywność jako zachowanie wspierające osiąganie celów w procesie negocjacji
 • Profil doskonałego negocjatora – bilans otwarcia
Korzyści
 • Uczestnicy zrozumieją czym są negocjacje i będzą potrafili rozróżnić sytuację negocjacyjną od innej.
 • Uczestnicy uświadomią sobie w jakim stopniu już myślą i działają negocjacyjnie - jakie cechy i kompetencje negocjatora już posiadają.
 • Uczestnicy poznają najczęstsze taktyki i strategie negocjacyjne oraz będą potrafili zastosować je w praktyce.
 • Uczestnicy zdobędą umiejętność wywierania wpływu i ochrony przez manipulacją.
 • Uczestnicy dowiedzą się jakim typem negocjatora są i co z tego dla nich wynika.
 • Uczestnicy zdobędą umiejętność radzenia sobie ze swoimi emocjami w trudnych sytuacjach negocjacyjnych oraz przejdą trening zachowań asertywnych.
Opinie

Nie znaleziono opinii dotyczących tego szkolenia.

Najbliższa edycja szkolenia

07-08.09.2020 / Katowice
data / Miasto
1800,00 PLN
cena netto / os.